Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé - Richard Ludvík [e-kniha]

E-kniha ke stažení
90 Kč
Kategorie: E-knihy
Autor: Richard Ludvík
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 69
Rok vydání: 2017
Zabezpečení e-knihy: sociální DRM
Formát e-knihy: epub, mobi
ISBN ePUB: 978-80-753-9062-2
ISBN PDF:
ISBN mobi: 978-80-753-9063-9
Jazyk: česky, anglicky
9788075390622 cover
E-kniha ke stažení

Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky?

Moc řeší gramatiku a  bojí se, že něco řeknou špatně.

 

Čtěte raději praktickou, aktivní a konverzační angličtinu.

 

Naučte se reagovat na anglické otázky při vašich cestách v zahraničí. Nebudete pak tolik zaskočeni, když se ocitnete na recepci hotelu, v restauraci, na letišti nebo na nádraží.

 

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé navazují na věčné začátečníky. Navíc na konci e-knihy najdete jednoduchou výslovnost všech slovíček.

 

Tyto otázky v angličtině a s českým překladem jsou krátké a praktické. Jsou vytvořeny autorem a učitelem s mnohaletou praxí s výukou angličtiny.

 

Toto je pro všechny, kdo si chtějí zlepšit aktivní znalost angličtiny, obzvláště jednoduchou, ale praktickou anglickou konverzaci.

 

Pokud vám nevyhovuje zdlouhavá teorie a doplňovací cvičení, zvolte si Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé.

 

Najdete zde 700 otázek a odpovědí, ve kterých si procvičíte minulý, přítomný a budoucí čas. Naučte se reagovat v angličtině ještě dnes. Pořiďte si tyto konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé a začněte se učit aktivně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení