Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [kniha] - kolektiv autorů TZ-one

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [tištěná kniha] obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů.

 

PŘEČÍST UKÁZKU

Ihned k dodání
149 Kč –13 % 129 Kč
Kategorie: Knižní slovníky
Autor: kolektiv autorů TZ-one
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 642
Rok vydání: 2006
Formát e-knihy: tištěná verze
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměr: 85 x 120 x 35
Hmotnost: 0,29 kg
ISBN: 80-903606-2-9
Jazyk: česky, anglicky
prev0 eng kap
Knižní slovník
149 Kč –13 %

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [tištěná kniha] je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelů

Slouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. Je tedy zacílena na nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka.

Kromě samotných překladů je základní frazeologie rozšířena o ustálené obraty a fráze, doplňkové informace a upřesňující významy, které uživateli pomohou vybrat nejvhodnější výraz.

Předností slovníku je výslovnost všech základních anglických hesel jak v anglicko-české části, tak i v části česko-anglické.

Slovník je doplněn přílohou obsahující mluvnické minimum a konverzaci zaměřenou na fráze a spojení, které uživateli pomohou domluvit se v nejrůznějších situacích. 

Věříme, že vám bude slovník užitečným pomocníkem.


 

PŘEČÍST UKÁZKU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení