Encyklopedický slovník pro PocketBook : Slovník pro elektronickou čtečku knih Pocketbook - kolektiv autorů TZ-one [e-kniha]

Encyklopedický slovník pro PocketBook zahrnuje více než 50 000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti. Nejširší vrstvě uživatelů nabízí základní obecné i informace z oborů, které netvoří součást jejich odborného vzdělání.

E-kniha ke stažení
134 Kč
Kategorie: Slovníky pro Pocketbook
Autor: kolektiv autorů
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran:
Rok vydání: 2016
Zabezpečení e-knihy:
Formát e-knihy: DIC (PocketBook)
ISBN ePUB:
ISBN PDF:
ISBN mobi:
Jazyk: čeština
EAN: 8594070082810

Encyklopedický slovník pro PocketBook zahrnuje více než 50 000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti. Nejširší vrstvě uživatelů nabízí základní obecné i informace z oborů, které netvoří součást jejich odborného vzdělání. 

Upozornění: Slovník je určený pouze pro elektronické čtečky knih značky PocketBook.
Před zakoupením doporučujeme funkčnost vyzkoušet na ukázkovém demoslovníku, který je k dispozici.

Encyklopedický slovník - demoverze ve formátu *.dic => stahujte zde nebo stahujte zde

  

Instalace slovníku ve formátu *.dic do čtečky PocketBook
1) Po zakoupení obdržíte e-knihu ve formátu epub/ mobi. Jejím obsahem je jednak návod k instalaci slovníků, ale především odkaz, ze kterého si do svého počítače stáhnete požadovaný soubor *.dic (slovník pro PocketBook).
2) Zapněte čtečku PocketBook.
3) Připojte čtečku k počítači USB kabelem. Po chvíli na čtečce zvolte odkaz: „Připojení k PC“ => tzn. čtečku chcete připojit k počítači.
4) Po rozpoznání čtečky počítačem se zpřístupní její vnitřní paměť jako další disk na PC => tzv. „vyjímatelný disk“.
5) Slovník ve formátu *.dic zkopírujte do složky čtečky \system\dictionaries. Pokud složku \system ve čtečce nevidíte, znamená to, že máte v počítači zakázáno zobrazení skrytých souborů => je požadováno, aby se ve vašem souborovém manažeru zobrazovaly i skryté soubory a adresáře. Návod pro zobrazení skrytých souborů pro Windows: https://support.microsoft.com/cs-cz/help/14201/windows-show-hidden-files

 

Nastavení Windows => „Možnosti složky – Zobrazení“. V okně nezaškrtávat možnost „Skrýt chráněné soubory operačního systému“ a zaškrtnout možnost „Zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky“.


6) Odeberte čtečku z počítače pomocí příkazu „Bezpečně odebrat hardware/Vysunout“. Poté odpojte i kabel.
7) Ve spuštěné čtečce slovník vyberete volbou ikony Aplikace\Slovník a v seznamu slovníků jej klepnutím zvolíte jako defaultní. Nebo slovník vyvoláte v průběhu využívání čtečky při čtení e-knihy funkcí „slovník“.

Využití slovníku ve čtečce elektronických knih PocketBook
1) Slovník je možné využít jako aplikaci spustitelnou z menu. V tomto režimu zadáváte na softwarové klávesnici znaky nebo slova, u nichž chcete zobrazit výklad hesla.
2) Slovník je možné aktivovat v průběhu čtení e-knihy označením slova, u kterého chcete zobrazit překlad nebo návrh překladu.  


Encyklopedický slovník pro PocketBook - DEMOVERZE
Demoverze (ukázková verze) slovníku obsahuje všechna hlavní hesla a kompletní výklad hesel písmena „A“.
Heslář zahrnuje více než 50 000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti.

Informace: 
Slovník je určený pouze pro elektronické čtečky knih značky PocketBook.
Po zakoupení obdržíte odkaz, ze kterého si stáhnete slovník ve formátu *.dic (soubor pro čtečky PocketBook), který si do čtečky nainstalujete dle návodu v epub/ mobi.

Encyklopedický slovník - demoverze ve formátu *.dic => stahujte zde nebo stahujte zde

 

 

Zpět do obchodu