Lotosové kyvadlo - Jaromír Vondra [e-kniha]

E-kniha ke stažení
134 Kč
Kategorie: E-knihy
Autor: Jaromír Vondra
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 348
Rok vydání: 2020
Zabezpečení e-knihy: sociální DRM
Formát e-knihy: epub, mobi, PDF
ISBN ePUB: 978-80-753-9111-7
ISBN PDF:
ISBN mobi: 978-80-753-9112-4
Jazyk: čeština
166 1 lotosove kyvadlo
E-kniha ke stažení

Ústředím je vyprávěná životní etapa, odehrávající se v Severní Dakotě po roce 1870, která svými odbočkami jen pokaždé vede zpět do komplikované duše dychtivého umělce Remuse. Odraz rozvíjejícího se podvědomí dostává v jeho dnech stále více prostoru, což ho mnohdy přivádí do bezvýchodných úskalí. Vlivem převratné příhody, kdy se mu s otcem podaří ukrýt před doslova mučivou vraždou, se posléze rozhodne zaměstnat jako kreslíř portrétů hledaných zločinců.
Při zdánlivě natolik důležité a zároveň netíživé práci však brzy sám pozná skutečnou podobu svého vnitřního projevu a jeho možné důsledky. Postupně tak zjišťuje, jak mu pouhých pár zhotovených kreseb dovede zcela změnit celý způsob života. Tím se jeho původní představy o práci pro zákon z pohledu kreslíře ocitají daleko mimo krutou pravdu.
S narůstajícími kontakty lidí a děsivými událostmi, kterých se stává svědkem i účastníkem, se ocitá ve stále složitějším postavení. Postavení, jenž ho neúprosně pasuje do čela nemyslitelných rozhodnutí. Svými volbami nevědomky vchází neustále hlouběji do křižovatky hned několika nesouvisejících a zcela odlišných osudů, které se ovšem ve svém vyústění prolnou s tím jeho.
Navzdory tomu, jak kdy žil, tak nyní ve svém vlastním příběhu kráčí jako rozhodující článek mezi skrytými, zato mnohdy nádhernými lidskými útrobami a možnostmi, které ho mohou dovést k jejich záchraně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení