Úvod do spirální (evoluční) ekonomie, aneb tak se dívám na svět - Zdeněk Mikoláš [e-kniha]

E-kniha ke stažení
188 Kč
Kategorie: E-knihy
Autor: Zdeněk Mikoláš
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 59
Rok vydání: 2021
Zabezpečení e-knihy: sociální DRM
Formát e-knihy: epub, mobi, PDF
ISBN ePUB: 978-80-7539-128-5
ISBN PDF: 978-80-7539-129-2
ISBN mobi: 978-80-7539-130-8
Jazyk: čeština
142 1 uvod do spiralni evolucni ekonomie aneb tak se divam na svet
E-kniha ke stažení

Poměrně útlá kniha je doslova nabitá vědeckými poznatky, které reagují na současný vývoj v hospodářství a společnosti. Autor kriticky reaguje na pojetí ekonomie hlavního proudu, která nereaguje adekvátně na současný turbulentní vývoj světa, a proto nabízí nový pohled na soudobé ekonomické a společenské procesy.

Kniha přináší základní pojetí spirální (evoluční) ekonomie sociálních produktivních systémů. Každý, kdo se věnuje problematice ekonomických, manažerských či podnikatelských disciplín, měl by se seznámit s poznatky této knihy. Kniha vyžaduje při četbě velké soustředění, aby byly pochopeny souvislosti mezi vzorci a souvisejícími komentáři. V důsledku komplexnosti pojetí problematiky spirální (evoluční) ekonomie získala kniha značný argumentační potenciál. Můžeme ji považovat jako úvod do nového směru ekonomického myšlení. Kniha spadá obsahem do naučného, resp. svou formou prezentace poznatků do populárně naučného žánru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení