Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [kniha] - kolektiv autorů TZ-one

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [tištěná kniha] obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů.

 

PŘEČÍST UKÁZKU

Ihned k dodání
149 Kč –46 % 79 Kč
Akce 2+1 zdarma

Využijte výhodné akce 2+1 ZDARMA!

Kategorie: Knižní slovníky
Autor: kolektiv autorů TZ-one
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 642
Rok vydání: 2006
Formát e-knihy: tištěná verze
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměr: 85 x 120 x 35
Hmotnost: 0,29 kg
ISBN: 80-903606-2-9
Jazyk: česky, anglicky
prev0 eng kap
Knižní slovník 2 + 1
149 Kč –46 %

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník [tištěná kniha] je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelů

Slouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. Je tedy zacílena na nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka.

Kromě samotných překladů je základní frazeologie rozšířena o ustálené obraty a fráze, doplňkové informace a upřesňující významy, které uživateli pomohou vybrat nejvhodnější výraz.

Předností slovníku je výslovnost všech základních anglických hesel jak v anglicko-české části, tak i v části česko-anglické.

Slovník je doplněn přílohou obsahující mluvnické minimum a konverzaci zaměřenou na fráze a spojení, které uživateli pomohou domluvit se v nejrůznějších situacích. 

Věříme, že vám bude slovník užitečným pomocníkem.


 

PŘEČÍST UKÁZKU

Zpět do obchodu