Lotosové kyvadlo - Jaromír Vondra [e-kniha]

E-kniha ke stažení
149 Kč
Akce 2+1 zdarma

Využijte výhodné akce 2+1 ZDARMA!

Kategorie: E-knihy
Autor: Jaromír Vondra
Vydavatel: Mgr. Tomáš Zahradníček - TZ-one
Počet stran: 348
Rok vydání: 2020
Zabezpečení e-knihy: sociální DRM
Formát e-knihy: epub, mobi, PDF
ISBN ePUB: 978-80-753-9111-7
ISBN PDF:
ISBN mobi: 978-80-753-9112-4
Jazyk: čeština
166 1 lotosove kyvadlo
E-kniha ke stažení 2 + 1

Ústředím je vyprávěná životní etapa, odehrávající se v Severní Dakotě po roce 1870, která svými odbočkami jen pokaždé vede zpět do komplikované duše dychtivého umělce Remuse. Odraz rozvíjejícího se podvědomí dostává v jeho dnech stále více prostoru, což ho mnohdy přivádí do bezvýchodných úskalí. Vlivem převratné příhody, kdy se mu s otcem podaří ukrýt před doslova mučivou vraždou, se posléze rozhodne zaměstnat jako kreslíř portrétů hledaných zločinců.
Při zdánlivě natolik důležité a zároveň netíživé práci však brzy sám pozná skutečnou podobu svého vnitřního projevu a jeho možné důsledky. Postupně tak zjišťuje, jak mu pouhých pár zhotovených kreseb dovede zcela změnit celý způsob života. Tím se jeho původní představy o práci pro zákon z pohledu kreslíře ocitají daleko mimo krutou pravdu.
S narůstajícími kontakty lidí a děsivými událostmi, kterých se stává svědkem i účastníkem, se ocitá ve stále složitějším postavení. Postavení, jenž ho neúprosně pasuje do čela nemyslitelných rozhodnutí. Svými volbami nevědomky vchází neustále hlouběji do křižovatky hned několika nesouvisejících a zcela odlišných osudů, které se ovšem ve svém vyústění prolnou s tím jeho.
Navzdory tomu, jak kdy žil, tak nyní ve svém vlastním příběhu kráčí jako rozhodující článek mezi skrytými, zato mnohdy nádhernými lidskými útrobami a možnostmi, které ho mohou dovést k jejich záchraně.


 

PŘEČÍST UKÁZKU v epub

Zpět do obchodu